Fruitsnacks schenkt recordbedrag van € 12 164 aan Make-A-Wish Belgium-Vlaanderen tijdens plukdag.

Fruitsnacks schenkt recordbedrag van € 12 164  aan Make-A-Wish Belgium-Vlaanderen tijdens plukdag.

Naar jaarlijkse traditie organiseerde de familie Paesmans van Fruitsnacks op zaterdag 13 september hun jaarlijkse plukdag voor de kinderen van Make-A-Wish Belgium-Vlaanderen. Deze editie was er eentje met een gouden randje, want Fruitsnacks bestaat 20 jaar én schenkt in dat jubileumjaar een recordbedrag van maar liefst 12 164 euro weg.

Een namiddag vol plukplezier

Het plukseizoen is voor Fruitsnacks de drukste periode van het jaar. Samen met hun 70 seizoenarbeiders oogsten ze gemiddeld 2,5 miljoen kilo fruit. Toch maakt de familie Paesmans er een jaarlijkse traditie van om tijdens deze hectische periode een fijne namiddag te organiseren voor de kinderen van Make-A-Wish en hun families. Dit jaar kregen 46 kinderen een wensboom in het wensbos en waren er een honderdtal mensen aanwezig op de plukdag. Karel, Heidi en Roel nemen de kinderen mee naar de boomgaard en tonen ze persoonlijk hoe een peer geplukt moet worden. “Deze namiddag is een hoogtepunt voor de kinderen. We laten ze elk jaar met veel plezier zowel peren als herinneringen plukken in onze boomgaard.” zegt Karel Paesmans, oprichter en zaakvoerder van Fruitsnacks.  

Een muzikale verrassing tussen de fruitbomen

Ondernemer Bernard Hallemans en familie Els en Michelle, schreven voor Make-A-Wish een nummer op de tonen van Swentibold van Clouseau. Tot grote verrassing van de aanwezige gezinnen, was het niet alleen Bernard die het nummer kwam brengen. De muzikale begeleiding was door niemand minder dan Kris Wauters zelf. “Het was ontzettend leuk om samen met de kinderen het Make-A-Wish-lied te zingen. Het is ook fantastisch dat Fruitsnacks dit organiseert voor Make-A-Wish! Hiermee kunnen we weer veel wensen vervullen.”, aldus Kris Wauters.

Recordbedrag dankzij fruit op het werk

In de werkweek voorafgaand aan de plukdag gaat er 1 euro per verkochte fruitmand naar Make-A-Wish. “Fruitsnacks blijft groeien en dat is ook goed nieuws voor Make-A-Wish. Omdat steeds meer bedrijven kiezen voor fruit op het werk, stijgt ook het bedrag dat we elk jaar schenken. Dankzij onze steun kan Make-A-Wish nog meer wensen realiseren.” zegt Roel Paesmans, zaakvoerder van Fruitsnacks. De vrijwilligers van Make-A-Wish mochten dit jaar een cheque van 12 164 euro in ontvangst nemen. “Dit is een hoogdag voor onze kinderen én voor Make-A-Wish! Alle families beleven hier ontzettend veel plezier en met de cheque kunnen we weer voor nieuwe wensen zorgen.” Zegt Caroline Deruytter, CEO van Make-A-Wish Belgium-Vlaanderen.

Delen

Tevreden fruiteters