Artikel 1 – Organisator
De wedstrijd wordt georganiseerd door: Fruitsnacks BV, gevestigd te Wijer, België, ondernemingsnummer 0879.749.715 (hierna “Fruitsnacks’ genoemd).
Artikel 2 – Deelnamevoorwaarden
- De wedstrijd loopt van 8 september 2025 tot en met 8 oktober 2025
- Deelnemers zijn uitsluitend bedrijven (B2B) die tijdens de actieperiode:
- Een proefkorf fruit op het werk bestellen.
- En nadien een flexibel abonnement fruit op het werk afsluiten.
- De deelname is verbonden aan de aankoop van een proefkorf + abonnement.
- “Onder ‘bedrijven’ wordt verstaan: alle in België gevestigde rechtspersonen en eenmanszaken met een geldig ondernemingsnummer, ongeacht sector of grootte.
Artikel 3 – Wedstrijdconcept
- Onder alle deelnemende bedrijven wordt op willekeurige wijze een winnaar aangeduid.
- Dit gebeurt via het “Golden Ticket”, dat zich in één fruitmand bevindt die op 13 oktober 2025 geleverd wordt.
- Het bedrijf dat het Golden Ticket aantreft, wint de wedstrijd en brengt Fruitsnacks hiervan op de hoogte door een e-mail met foto van het ticket te sturen naar fruit@fruitsnacks.eu.
Artikel 4 – Prijs
- 1 fruitmand per maand, de hoeveelheid wordt onderling afgesproken naargelang de grootte van het team.
- De levering start vanaf de eerstvolgende geplande leveringsweek nadat de winnaar contact heeft opgenomen met Fruitsnacks.
- De prijs is niet overdraagbaar, niet inruilbaar voor geld of andere goederen.
- Verplaatsen van leveringen, wijzigen van manden of aanpassen van de afgesproken voorwaarden is niet mogelijk.
Artikel 5 – Bekendmaking winnaar
- Het winnende bedrijf herkent zich door het Golden Ticket in de fruitmand.
- De winnaar stuurt Fruitsnacks een foto van het ticket door via mail aan fruit@fruitsnacks.eu.
- Fruitsnacks neemt nadien contact op met de winnaar om de praktische afspraken te maken.
- De naam van het winnende bedrijf (niet de persoonsgegevens van werknemers) kan door Fruitsnacks gecommuniceerd worden via sociale media en andere communicatiekanalen.
Artikel 6 – Uitsluiting
Fruitsnacks behoudt zich het recht voor om een deelnemer uit te sluiten bij:
- Misbruik of fraude in welke vorm dan ook.
- Niet-naleving van de voorwaarden van dit reglement.
Indien de winnaar niet binnen 14 dagen na de kennisgeving reageert, vervalt het recht op de prijs zonder enige vorm van compensatie.
Bedrijven die klant werden voor 7 september 2025 kunnen niet deelnemen aan deze wedstrijd. De wedstrijd is voorbehouden voor nieuwe klanten vanaf 7 september 2025 die starten met een proefkorf en nadien een flexibel abonnement.
Particulieren en consumenten zijn uitgesloten van deelname.
Artikel 7 – Aansprakelijkheid
- Fruitsnacks is niet aansprakelijk voor technische problemen, vertragingen of fouten bij deelname of levering.
- Fruitsnacks behoudt zich het recht voor de wedstrijd aan te passen of te annuleren bij overmacht, zonder dat enige schadevergoeding verschuldigd is.
- Fruitsnacks kan niet aansprakelijk worden gesteld voor verlies, diefstal of beschadiging van het Golden Ticket.
Artikel 8 – Bescherming persoonsgegevens
- De gegevens van de deelnemende bedrijven worden verwerkt conform de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG).
- Deelnemers kunnen hun gegevens inkijken, laten corrigeren of verwijderen door een verzoek te richten aan fruit@fruitsnacks.eu.
Artikel 9 – Aanvaarding reglement
Door deelname aan de wedstrijd verklaart elk bedrijf zich volledig akkoord met dit wedstrijdreglement.
Dit reglement en de wedstrijd zijn uitsluitend onderworpen aan het Belgische recht.
Alle eventuele geschillen vallen onder de bevoegdheid van de rechtbanken van Hasselt.